registrace k zavodu     czendepl

 

 Pozor, pozor, registrace k MTB marathonu Malevil Cup by Author za "VÁNOČNÍ STARTOVNÉ" končí 15. ledna 2017!!!
Attention! The deadline for so called “Christmas entry” MTB maratho Malevil Cup is ending on 15th of January.

7. 12. 2016

Ahoj přátelé horských kol, cyklistiky, sportu, dobré zábavy a vůbec pohody.

Dovoluji si vás přivítat na našem novém webu, který by měl fungovat, tak jak si doba žádá, na tabletech i „chytrejch“ telefonech. Starý systém dožil, nový budeme ještě chvilku ladit, takže prosíme případně o strpení, ale také o vaše připomínky a náměty.

V tuto chvílí spouštíme registraci k již osmnáctému dějství mezinárodního MTB marathonu Malevil Cup. Připravujeme pro vás trasy o čtyřech distancích na 100, 65, 45 a 25 km. To navíc doplněné i o závody a vyjížďku pro nejmenší či nejstarší. Vybere si tedy každý. V rámci víkendu nezapomeneme, jak je u nás na Ranči dobrým zvykem, ani na zábavu či osvětu.

Věřte, že Lužičky vůbec stojí za více než jednodenní návštěvu. V dosahu jsou úchvatná skalní města Česko-saského Švýcarska, která plynule navazují na zdejší pohoří plného skalních roklin nebo rozhleden. Nedaleký singltrackový revír v Novém Městě pod Smrkem také poskytne nevšední bikerské zážitky. Přijměte tedy pozvání k návštěvě 18. ročníku International MTB marathon Malevil Cup by Author 2017 k nám na sever Čech.

Vaši pořadatelé a organizátoři.
Pakli sport klub Jablonné v Podještědí