czendepl

7. 12. 2016

Ahoj přátelé horských kol, cyklistiky, sportu, dobré zábavy a vůbec pohody.

Dovoluji si vás přivítat na našem novém webu, který by měl fungovat, tak jak si doba žádá, na tabletech i „chytrejch“ telefonech. Starý systém dožil, nový budeme ještě chvilku ladit, takže prosíme případně o strpení, ale také o vaše připomínky a náměty.

V tuto chvílí spouštíme registraci k již osmnáctému dějství mezinárodního MTB marathonu Malevil Cup. Připravujeme pro vás trasy o čtyřech distancích na 100, 65, 45 a 25 km. To navíc doplněné i o závody a vyjížďku pro nejmenší či nejstarší. Vybere si tedy každý. V rámci víkendu nezapomeneme, jak je u nás na Ranči dobrým zvykem, ani na zábavu či osvětu.

Věřte, že Lužičky vůbec stojí za více než jednodenní návštěvu. V dosahu jsou úchvatná skalní města Česko-saského Švýcarska, která plynule navazují na zdejší pohoří plného skalních roklin nebo rozhleden. Nedaleký singltrackový revír v Novém Městě pod Smrkem také poskytne nevšední bikerské zážitky. Přijměte tedy pozvání k návštěvě 18. ročníku International MTB marathon Malevil Cup by Author 2017 k nám na sever Čech.

Vaši pořadatelé a organizátoři.
Pakli sport klub Jablonné v Podještědí